English Deutsch
  oldal nyomtatása ablak bezárása
X
Dátum: 2009.08.11. , azonosító szám: 3505215 Részletek A hirdetés jelenleg nem aktív.
Hirdetés adatai
Ajánlat:eladásra kínált ingatlan
Típus:üdülő házas nyaraló
Vételár: 6.3 M Ft
Alapterület: 60 m²
Telekterület: 300 m²
Ingatlan állapota: felújítandó
Szobák száma: 1 + 2 fél
Épület szintjei: 2
Tetőtér: beépített
Fűtés: van
Kilátás: kertre néző
Villany: van
Víz: van
Gáz: van
Csatorna: van
Cím:Somogy megye, Balatonberény, A BALATON LEGOLCSÓBB AJÁNLATA!!!
A kapcsolatfelvétel és a hirdető elérhetőségei a Megjegyzés rovat alatt találhatók!
Megjegyzés:
JÓ STATIKAI ÁLLAPOTÚ, RÉSZLEGES MŰSZAKI ÉS ESZTÉTIKAI FELÚJÍTÁSRA SZORULÓ IKERHÁZ-RÉSZT KÍNÁLNUK ELADÁSRA 6.3M.FT-OS, HIHETETLEN ÁRON, A BALATONTÓL (és Balatonberény központjától) SÉTATÁVOLSÁGRA!!!

AZ IKERHÁZ MINDKÉT FELE ELADÓ 12.5M.Ft-os irányáron!!!

Az ingatlan bemutatása:

BALATONBERÉNYBEN, kifejezetten csendes utcában - a Balatonhoz közel – kínálunk eladásra egy 60 nm-es, 1 + 2 szobás nyaralót, 300 nm-es, parkosított telekkel.
Az ikerház kétszintes, téglaépítésű, beton alapzatú, jól szigetelt, repedések ill. beázások jelei sehol sem mutatkoznak. A ház földszintjén nappali és étkező mellett egy fürdő, WC., konyha és terasz kerültek kialakításra. Belső lépcsősoron jutunk fel a felső szintre ahol 2 szoba, WC, közlekedő található.

A nyaraló a 80-as években B-30-as téglából épült, kívülről nemesvakolattal burkolták, az épület kívülről jó állapotú. A kertben téglaépítésű csónaktároló található.

Az ingatlant összkomfortos, bevezetett víz, szennyvíz csatorna, villany, gáz (!) teszi komfortossá mindkét szinten.
A víz felmelegítését villanybojler biztosítja.
A hidegebb hónapokban a nyaraló fűtése GÁZkonvektorral megoldott.

Az ingatlan berendezése és belső kialakítása ebben az esetben is a 80-as évek szerény, nyugalmas világát idézi így igény szerinti esztétikai felújításra szorítkozik.

VÁSÁRLÁS UTÁN LEHETŐSÉG VAN AZ INGATLANT KÜLÖN HRSZ-EL, TELJESEN SZÉTVÁLASZTANI A MÁSIK OLDALTÓL. (ENNEK GYAKORLATI MEGVALÓSÍTÁSÁT IRODÁNK – IGÉNY ESETÉN – VÁLLALJA.


A környék bemutatása:

-Csendes, nyugodt környezet (A nyaraló kisforgalmú mellékutcában található.)
-Kiváló elérhetőség autópályán (lehajtótól 5 percre)
-Jó vasúti közlekedés (vasúti megállótól 4-5 percre)
-Közeli vízpart (8-10 percre a szabad strandtól)
-Közel a központ

BALATONBERÉNY a Keszthelyi-öböl déli oldalán, a Kis-Balaton szomszédságában, közvetlenül a vízparton található..
A nagy területű strandon játszóteret, szociális épületeket, zuhanyzókat alakítottak ki rendezett, esztétikus formában. Ezen a strandon szintén megtalálhatók a szórakozást, vendéglátást szolgáló létesítmények.


A nyaraló a vízparttól kb. 500 méterre, a Balatont körülölelő kerékpárúttól nem messze, csendes, teljesen kiépített, belterületen, a központhoz közel helyezkedik el.
Gyalogtávolságra jól kiépített strand, vitorláskikötő, posta, ABC, buszmegálló, vasútállomás található.

Az ingatlan MOST 8.5M.Ft. helyett 6.3M.Ft.-ért eladó!!!

HÍVJON, HOGY LE NE MARADJON!!!

http://www.oc.hu
Érdeklődni
Üzenet a hirdetőnek:
Az ön neve:
E-mail címe:
Telefonszáma:
Kérdés, megjegyzés:
info
 
hirdetés
Fenti ingatlan önrész esetén 25 éves törlesztéssel:
1-300. hónap:

Térkép

Elküldöm ezt a hirdetést egy ismerősömnek

Hibás hirdetés bejelentése

Tipp: Hasznos, ha az ingatlan helyszíni megtekintésekor van Önnél egy példány a hirdetésből. Nyomtassa ki a hirdetést a „Nyomtatható változat” ikonra kattintva, és vigye magával!
Képek
Kattintson a képekre a nagyításhoz!
hirdetés
Még több hirdetésre kíváncsi?